Skip to main content

Je tvoj čas,
ty rozhodneš!

8. júna 2024

Novinky

Vitajte na platforme CHCEM TU ZOSTAŤ, kde sa stretáva mladá generácia so záujmom o budúcnosť Slovenska. Viac o podcaste MINDSET a našich aktivitách nájdeš práve tu alebo na našich sociálnych sieťach 🙂

Spustili sme kampaň „Generácia Európy“

Čítať

MINDSET: Janka Kovalčíková, herečka

Pozrieť

MINDSET: Jakub Gulík, komik

Pozrieť

MINDSET: Jakub Hankovský, IPSOS

Pozrieť

MINDSET: Marek Janiga, aktivista

Pozrieť

MINDSET: Jakub Hrbáň, klimatický aktivista

Pozrieť

MINDSET: Erik Láštic, politológ

Pozrieť

MINDSET: Karolína Koščová

Pozrieť

Pridajte sa

Podporte finančne
CHCEM TU ZOSTAŤ

CHCEM TU ZOSTAŤ je platená výhradne z príspevkov neziskových organizácií, firemných, individuálnych donorov a grantov. Platforma plánuje aktivity minimálne na ďalšie 3 roky. Ak chceme, aby ju bolo vidieť, hodí sa nám každé euro od každého človeka alebo firmy, ktorým záleží na tom, aby sa na Slovensku žilo lepšie a aby prvou voľbou viac než polovice mladých ľudí nebol odchod preč. Ďakujeme.

Chcem prispieť

Poď k nám
dobrovoľničiť

Platforma bude popri klasickej propagácii a poskytovaní informácií fungovať predovšetkým priamo medzi ľuďmi v teréne. Našou ambíciou je vytvoriť skupiny dobrovoľníkov mladých ľudí po celom Slovensku. Aj preto sa nám hodí každá pomocná ruka, takže ak máš chuť zapojiť sa a pomôcť, vyplň registračný formulár a určite sa Ti ozveme.

CHCEM DOBROVOĽNIČIŤ

Pridajte sa
ako organizácia

Do kampane v roku 2023 sa zapojilo niekoľko desiatok veľkých aj malých organizácií po celom Slovensku. Naším cieľom je zapojiť a spojiť čo najširší záber občianskej spoločnosti. Budeme radi, keď nás bude čo najviac, pretože ide o veľa a ide aj o našu budúcnosť. Ak reprezentujete organizáciu, ktorá chce byť súčasťou tejto kampane alebo dlhodobo podporovať platformu CHCEM TU ZOSTAŤ, prosím vyplňte registračný formulár a určite sa Vám ozveme.

Pridať sa

Partneri

Iniciátori:

Partneri Chcem tu zostať:

Spoznajte Index prosperity – pohľad na to, ako sa Slovensku darí a akou cestou by sa malo vydať.

Index prosperity

CHCEM TU ZOSTAŤ PODPORUJÚ:
ArtHub o.z.; Green Academy o.z.; Akčné ženy; INEX Slovakia, občianske združenie; Inštitút ľudských práv – Human Rights Institute; KERIC; Nová Cvernovka; Nadácia Aevis; Komunitná nadácia Bardejov; DASATO; Laura, združenie mladých; ambiciózne piešťany, neformálne združenie.